TALEP FORMU

KURUMSAL

2015 yılında kurulan firmamız, 750m2 kapalı alanda,

PERGOLA (RAYLI MOTORLU TENTE),

GİYOTİN CAM ( MOTORLU, TEK CAMLI- ISICAMLI),

ROLLING ROOF (OTOMATİK ALÜMİNYUM ÇATI SİSTEMİ),

SABİT VE MOTORLU CAM TAVAN,

SÜRME VE KATLANIR CAM BALKON,

CAM KAPI,

FOTOSELLİ KAPI ve

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

işlerinde bize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya ve her zaman olduğu gibi kaliteyi yeniliği güveni ve hizmeti sağlamaya devam edecektir. 

Misyonumuz 

Şimşek Cam balkon tüm ürünlerinde ve hizmetlerinde sorumlu olduğu maliyet ve etkin hizmetlerini sürdürülebilir bir şekilde, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürün çözümleri için, hizmet kaynaklarının gelişmesi ile beraber paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratmak için oluşturulmuştu. Sektöründe en iyi hizmet performansı ile Türkiye’ nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyen Şimşek Balkon Sistemleri Ltd. Şti. imajını ve çalışmalarını buna göre hazırlamaktadır. 

Vizyonumuz 

Başarısının temelinde ise iletişim ve müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktan geçmektedir. Stratejik konumlandırma odak noktaları ve iş döngüsü boyunca sonuçları en hızlı şekilde sunmak için gerekli kombinasyonu profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Bu özellikleri ile diger firmalar arasından ayrılıp kendi çizgisinde sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Bu oluşumda katkısı bulunan ve bulunacak tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize teşekkür eder önümüzdeki çalışma yıllarının başarılı olmasını dileriz…